دربـــاره شـــمــاره یـــک

محمد واشقاني داراي ١٥سال سابقه تعميرات تخصصي خودرو هاي ب روز داراي سرتيفيكيت تعميرات موتور، گير بكس اتومات جلوبندي و زير بندي و كليه مدار برق خودرو مي باشد.تعميرگاه تخصصي تعمير موتور ،تعمير گيربكس اتومات ،جلوبندي زير بندي ،تعمير توربو،تعمير برق و ايسيو ،و كليه يونيت ها ،سرويس دوره اي،عيب يابي با دياك تخصصي،تعمير اير بگ ،تعمير مدار ABSو پمپ ABS خدمات رسانی میکند .

پخش ویدیو

چـرا بــایــد شــمــاره یـــک انــتــخــاب کـنــیم

خدمات-تخصصی

خدمات فوق تخصوصی

قیمت-مناسب

قیمت های مناسب

رضایت مشتری

رضایت بالای مشتری ها

تجربه تخصصی

اهــداف مجــموعــه شـــمـــاره یـــک

تعمیرگاه شماره یک با سابقه درخشان در زمینه تعمیرات تخصصی خودرو، به عنوان یک مرکز قابل اعتماد و شناخته شده در خدمت شماست. ما با بهره‌گیری از تیمی مجرب و متخصص، تجهیزات مدرن و پیشرفته، و استفاده از قطعات یدکی اصل و باکیفیت، آماده ارائه خدمات تخصصی و جامع به خودرو شما هستیم. با انتخاب تعمیرگاه شماره یک، از کیفیت خدمات و تعمیرات تخصصی خودرو خود آسوده خاطر باشید.

نــظــرات بــرخــی مشــتــریــان

آقای محمد واشقانی بهترین متخصصی است که تاکنون با او آشنا شده‌ام. دانش فنی عالی، خدمات عالی، و قیمت منصفانه. هیچ شکی نیست که دوباره به او اعتماد خواهم کرد.

علی امینی

علی امینی

از خدمات بسیار راضی هستم. به شدت حرفه‌ای و دقیق، همیشه تلاش می‌کند تا مشکلات ماشین را به بهترین شکل ممکن حل کند.

جلیل صدری

جلیل صدری

ایشون تنها متخصصی است که به او اعتماد کامل دارم. خیلی دقیق و ماشین را بهترین روش ممکن تعمیر می‌کند. هیچ وقت نگران نبودن کیفیت کارش نیستم."

رضا درویش

رضا درویش

اگر به دنبال یک متخصص تعمیر ماشین هستید، بهتر از محمد واشقانی پیدا نخواهید کرد. دانش فنی فوق‌العاده و خدمات بی‌نظیر. با اطمینان به دیگران توصیه می‌کنم.

یونس خرمی

یونس خرمی

Call Now Button